Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Environment
ru: Окружение

en: About
ru: Информация

en: Request Path
ru: Путь запроса
