Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: About
ta: பற்றி
