Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: About
ug: ھەققىدە
