Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld
