Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი
