Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау
