Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە
