Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: About
ps: په اړه
