Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Environment
sk: Prostredie

en: About
sk: Informácie o
