Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед
