Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
