Oswald chatbot (4.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: About
cs: Popis
