Oswald chatbot (4.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: About
is: Um
