Oswald chatbot (4.0.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે
