Oswald chatbot (4.0.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах
