Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista
