Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: About
es: Acerca de

en: Request Path
es: Ruta de solicitud
