Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: About
eu: (r)i buruz
