Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: About
fa: درباره
