Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan
