Oswald chatbot (4.0.0-alpha8) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
