Oswald chatbot (4.0.0-alpha9) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ
