Oswald chatbot (4.0.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled
