Oswald chatbot (4.0.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: About
jv: Ngenani
