Oswald chatbot (4.0.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: About
oc: A prepaus
