Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Environment
et: Keskkond

en: About
et: Programmist

en: Request Path
et: Päringu teekond
