Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: About
hi: के बारे में
