Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել
