Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på
