Override Title (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: type
ast: triba

en: status
ast: estáu

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu
