Override Title (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: type
bo: རིགས

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Override title
bo: ཁ་བྱང་བརྗེ་བ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bo: འདིར་ཚུལ་དང་མི་མཐུན་པའི་གདམ་ཚན་ཞིག་རྟོགས་ཡོད་པས། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་གནང་རོགས།
