Override Title (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Views
he: היבטים

en: type
he: סוג

en: status
he: מצב

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Both
he: שנייהם

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
