Override Title (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: created
lt: sukurta

en: Views
lt: Vaizdai

en: type
lt: tipas

en: status
lt: būsena

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Both
lt: Abu

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
