Override Title (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: created
mr: तयार झाले

en: Views
mr: याद्या

en: type
mr: प्रकार

en: From
mr: कडून

en: Published
mr: प्रकाशित

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mr: चुकीची कृती केल्या गेली आहे. कृपया व्यवस्थापकांशी संपर्क साधावा.
