Override Title (8.x-2.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Action
ms: Tindakan

en: type
ms: jenis

en: Override title
ms: Atasi tajuk

en: From
ms: Daripada

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Both
ms: Kedua-dua

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ms: Pilihan yang tidak sah telah dikesan. Sila hubungi pentadbir laman.
