Override Title (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: title
tr: başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: created
tr: oluşturulma

en: Views
tr: Görünümler

en: type
tr: tür

en: status
tr: durum

en: Override title
tr: Başlığın üzerine yaz

en: From
tr: Kimden

en: Published
tr: Yayında

en: Both
tr: İkisi de

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
tr: İzin verilmeyen bir işlem tespit edildi. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

en: Override Title
tr: Başlığın Üzerine Yaz

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula
