OtherView Filter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Views
hu: Nézetek

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Values
hu: Értékek

en: Group item
hu: Csoportelem
