OtherView Filter (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Value
ja: 値

en: Views
ja: ビュー

en: Operator
ja: オペレータ

en: Values
ja: 値

en: Group item
ja: グループアイテム
