OtherView Filter (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Views
fr: Vues

en: Operator
fr: Opérateur

en: Values
fr: Valeurs

en: Group item
fr: Élément du groupe
