OtherView Filter (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Views
uk: Види

en: Operator
uk: Оператор

en: Values
uk: Значення

en: Group item
uk: Позиція групування
