OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Country
ar: الدولة

en: Back
ar: رجوع

en: Continue
ar: متابعة

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
