OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Country
bg: Страна

en: Back
bg: Назад

en: Continue
bg: Продължи

en: Log in
bg: Вход

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Minutes
bg: Минути
