OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Country
cs: Země

en: Back
cs: Zpět

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Days
cs: Dnů

en: Authentication
cs: Ověření

en: Minutes
cs: Minuty

en: About
cs: Popis
