OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Country
cy: Gwlad

en: Continue
cy: Parhau

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol
