OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Country
et: Riik

en: Back
et: Tagasi

en: Continue
et: Jätka

en: Log in
et: Sisene

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist
