OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Country
eu: Herria

en: Back
eu: Itzuli

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Log in
eu: Sartu

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Days
eu: Egunak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: About
eu: (r)i buruz
