OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Login
fa: ورود

en: Country
fa: کشور

en: Back
fa: بازگشت

en: Continue
fa: ادامه

en: Log in
fa: ورود

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Minutes
fa: دقیقه

en: About
fa: درباره
