OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Country
hi: देश

en: Back
hi: वापस

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
