OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Country
hy: Երկիր

en: Back
hy: Հետ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Log in
hy: Մուտք գործել
