OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Login
ja: ログイン

en: Country
ja: 国

en: Back
ja: 戻る

en: Continue
ja: 継続

en: Log in
ja: ログイン

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Days
ja: 日

en: Authentication
ja: 認証

en: Minutes
ja: 分

en: About
ja: アバウト
